Genel Cerrahi Operasyonları

Genel Cerrahi Operasyonları

Genel Cerrahi Operasyonları
Pet Smile Hayvan Hastanesi minik dostlarımız için her türlü cerrahi müdahaleyi gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Gerçekleştirebildiğimiz cerrahi işlemlerden bazıları aşağıda sıralanmıştır.

Acil Cerrahi (Laserasyon Tamiri, Yara Müdahaleleri, Yabancı Cisim Çıkarılması, v.b.)
Yumuşak Doku Cerrahisi (Miyom ve Kitle Alımı)
Kastırasyon
Kısırlaştırma
Ortopedik Operasyonlar
Dental Operasyonlar
Pet Smile Hospital ünitemizde genel cerrahi operasyonuna tabi tutulacak tüm minik dostlarımız sizin de varlığınızda kapsamlı bir fiziki muayeneden geçirilir. Operasyon sırasında risk oluşturabilecek herhangi bir bulgu var ise ayrıntılı bilgilendirmede bulunulur. Genel cerrahi öncesinde kan tetkikleri gerçekleştirilmesi gereklidir. Ameliyat sırasında komplikasyonlara neden olabilecek (örneğin kalp, böbrek ya da karaciğer hastalığı gibi) altta yatan herhangi bir sorunun tespiti için tarama gerçekleştirmeden minik dostumuz anesteziye alınmayacaktır.

Ameliyattan sonra, evcil hayvanınızın durumu, veteriner hekimlerimiz, eğitimli personelimiz ve tıbbi teknisyenlerimiz tarafından özenle takip edilir. Hiçbir minik dostumuz anestezinin etkileri tamamen ortadan kalkmadan ve operasyon sonrası durumunun stabil olduğundan emin olunmadan taburcu edilmez.